Kahverengi ve tüylü kabuğu olan, C vitaminince zengin bir meyve bulmacada nedir?

Kahverengi ve tüylü kabuğu olan, C vitaminince zengin bir meyve“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kahverengi ve tüylü kabuğu olan, C vitaminince zengin bir meyve” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kahverengi ve tüylü kabuğu olan, C vitaminince zengin bir meyve“ sorusuna cevap olarak “KİVİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve, sözlükte kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve ne, bulmaca soruları kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve, kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve açıklaması, bulmaca çözümü kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve, bulmaca kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve, kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve, bulmaca sözlüğü 'kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve', sözlük kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve, kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve tanımı, kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve ne demek, bulmacada kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve, kahverengi ve tüylü kabuğu olan c vitaminince zengin bir meyve nedir