Kahve Ağacına Benzeyen, Fakat Tanelerinde Besidokusu Az Olan Bir Ağaç bulmacada nedir?

Kahve Ağacına Benzeyen, Fakat Tanelerinde Besidokusu Az Olan Bir Ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kahve Ağacına Benzeyen, Fakat Tanelerinde Besidokusu Az Olan Bir Ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kahve Ağacına Benzeyen, Fakat Tanelerinde Besidokusu Az Olan Bir Ağaç“ sorusuna cevap olarak “RUTİDEA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç ne demek, sözlükte kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç ne, bulmaca çözümü kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç, kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç tanımı, bulmaca soruları kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç, bulmaca kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç, sözlük kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç, bulmaca sözlüğü 'kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç', sözlükte kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç, kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç nedir, kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç, kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç açıklaması, bulmacada kahve ağacına benzeyen fakat tanelerinde besidokusu az olan bir ağaç