Kafatasının ön art ekseni, yan eksenine göre uzun olan kimse, uzun kafalı bulmacada nedir?

Kafatasının ön art ekseni, yan eksenine göre uzun olan kimse, uzun kafalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kafatasının ön art ekseni, yan eksenine göre uzun olan kimse, uzun kafalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kafatasının ön art ekseni, yan eksenine göre uzun olan kimse, uzun kafalı“ sorusuna cevap olarak “DOLİKOSEFAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı tanımı, bulmaca soruları kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı, bulmacada kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı, bulmaca sözlüğü 'kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı', kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı açıklaması, kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı ne demek, sözlükte kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı, sözlük kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı, sözlükte kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı ne, kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı nedir, bulmaca kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı, bulmaca çözümü kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı, kafatasının ön art ekseni yan eksenine göre uzun olan kimse uzun kafalı