Kadifeye benzer uzun tüylü, yumuşak ve parlak bir kumaş bulmacada nedir?

Kadifeye benzer uzun tüylü, yumuşak ve parlak bir kumaş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kadifeye benzer uzun tüylü, yumuşak ve parlak bir kumaş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kadifeye benzer uzun tüylü, yumuşak ve parlak bir kumaş“ sorusuna cevap olarak “PELUŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş, bulmaca çözümü kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş, kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş açıklaması, sözlükte kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş ne, bulmaca sözlüğü 'kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş', kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş, sözlük kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş, bulmaca soruları kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş, kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş nedir, kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş tanımı, sözlükte kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş, kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş ne demek, bulmaca kadifeye benzer uzun tüylü yumuşak ve parlak bir kumaş