Kadife, çuha, yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy bulmacada nedir?

Kadife, çuha, yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kadife, çuha, yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kadife, çuha, yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy“ sorusuna cevap olarak “HAV” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy açıklaması, sözlükte kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy, kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy, kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy tanımı, bulmaca kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy, bulmaca soruları kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy, bulmacada kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy, kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy ne demek, bulmaca çözümü kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy, sözlük kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy, kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy nedir, sözlükte kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy ne, bulmaca sözlüğü 'kadife çuha yün gibi kumaşların yüzeyindeki ince tüy'