Kabuğunun üzeri pürtüklü,lezzetli bir tür turşuluk hıyar bulmacada nedir?

Kabuğunun üzeri pürtüklü,lezzetli bir tür turşuluk hıyar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kabuğunun üzeri pürtüklü,lezzetli bir tür turşuluk hıyar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kabuğunun üzeri pürtüklü,lezzetli bir tür turşuluk hıyar“ sorusuna cevap olarak “KORNİŞON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar, sözlükte kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar, kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar nedir, bulmaca kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar, kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar açıklaması, kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar ne demek, sözlükte kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar ne, bulmacada kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar, sözlük kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar, bulmaca çözümü kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar, kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar tanımı, bulmaca sözlüğü 'kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar', kabuğunun üzeri pürtüklülezzetli bir tür turşuluk hıyar