Kabuğunun üzeri pürtüklü, lezzetli, özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar bulmacada nedir?

Kabuğunun üzeri pürtüklü, lezzetli, özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kabuğunun üzeri pürtüklü, lezzetli, özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kabuğunun üzeri pürtüklü, lezzetli, özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar“ sorusuna cevap olarak “KORNİŞON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı86

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar, kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar, kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar açıklaması, sözlük kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar, bulmaca soruları kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar, sözlükte kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar ne, kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar nedir, bulmacada kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar, kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar ne demek, kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar tanımı, bulmaca kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar, bulmaca sözlüğü 'kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar', bulmaca çözümü kabuğunun üzeri pürtüklü lezzetli özellikle turşu yapımında kullanılan bir tür hıyar