Kabakgillerden, elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü, ishal bulmacada nedir?

Kabakgillerden, elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü, ishal“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kabakgillerden, elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü, ishal” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kabakgillerden, elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü, ishal“ sorusuna cevap olarak “EBUCEHİL”, “KARPUZU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal ne demek, sözlükte kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal ne, bulmaca sözlüğü 'kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal', bulmacada kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal, sözlükte kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal, bulmaca kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal, sözlük kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal, kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal açıklaması, bulmaca çözümü kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal, kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal nedir, kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal, kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal tanımı, bulmaca soruları kabakgillerden elma büyüklüğündeki meyvesi çok acı ve iç sürdürücü ishal