Kırlarda Yetişen, Yaprakları Dikenli, Taze İken Pişirlerek Yenen Bir Ot bulmacada nedir?

Kırlarda Yetişen, Yaprakları Dikenli, Taze İken Pişirlerek Yenen Bir Ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kırlarda Yetişen, Yaprakları Dikenli, Taze İken Pişirlerek Yenen Bir Ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kırlarda Yetişen, Yaprakları Dikenli, Taze İken Pişirlerek Yenen Bir Ot“ sorusuna cevap olarak “ACAKIZI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

sözlük kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot, bulmaca çözümü kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot, kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot tanımı, kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot açıklaması, bulmaca soruları kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot, bulmaca kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot, bulmacada kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot, sözlükte kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot ne, kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot, kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot nedir, sözlükte kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot, bulmaca sözlüğü 'kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot', kırlarda yetişen yaprakları dikenli taze i̇ken pişirlerek yenen bir ot ne demek