Kırgız, Tacik ve Özbek Türkleri’nin, dut ağacından yapılmış, armut biçimind bulmacada nedir?

Kırgız, Tacik ve Özbek Türkleri’nin, dut ağacından yapılmış, armut biçimind“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kırgız, Tacik ve Özbek Türkleri’nin, dut ağacından yapılmış, armut biçimind” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kırgız, Tacik ve Özbek Türkleri’nin, dut ağacından yapılmış, armut biçimind“ sorusuna cevap olarak “DUTAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind, bulmaca çözümü kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind, kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind ne demek, bulmaca soruları kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind, bulmacada kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind, kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind açıklaması, sözlükte kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind ne, sözlükte kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind, bulmaca kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind, kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind nedir, sözlük kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind, bulmaca sözlüğü 'kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind', kırgız tacik ve özbek türkleri’nin dut ağacından yapılmış armut biçimind tanımı