Kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen, saç ve elleri boyamakt bulmacada nedir?

Kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen, saç ve elleri boyamakt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen, saç ve elleri boyamakt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen, saç ve elleri boyamakt“ sorusuna cevap olarak “KHINA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt, kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt', bulmaca çözümü kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt, kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt ne demek, kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt tanımı, kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt nedir, sözlük kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt, bulmaca kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt, bulmacada kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt, sözlükte kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt, kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt, sözlükte kına ağacının kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve elleri boyamakt ne