Kılıç,bıçak gibi kesici araçların keskin yüzü bulmacada nedir?

Kılıç,bıçak gibi kesici araçların keskin yüzü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kılıç,bıçak gibi kesici araçların keskin yüzü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kılıç,bıçak gibi kesici araçların keskin yüzü“ sorusuna cevap olarak “YAUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlük kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü, kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü tanımı, bulmaca kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü, bulmaca sözlüğü 'kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü', sözlükte kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü ne, bulmacada kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü, bulmaca soruları kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü, kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü, kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü nedir, sözlükte kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü, bulmaca çözümü kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü, kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü ne demek, kılıçbıçak gibi kesici araçların keskin yüzü açıklaması