Kıbrıs’da yetişen, iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi bulmacada nedir?

Kıbrıs’da yetişen, iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kıbrıs’da yetişen, iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kıbrıs’da yetişen, iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi“ sorusuna cevap olarak “VERİGO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi, sözlükte kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi, bulmaca sözlüğü 'kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi', kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi nedir, kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi açıklaması, bulmaca soruları kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi, sözlükte kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi ne, bulmacada kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi, kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi, bulmaca kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi, kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi tanımı, kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi ne demek, sözlük kıbrıs’da yetişen iri ve pembe taneli bir üzüm çeşidi