Kışın akan, yazın kuruyan küçük çay bulmacada nedir?

Kışın akan, yazın kuruyan küçük çay“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kışın akan, yazın kuruyan küçük çay” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kışın akan, yazın kuruyan küçük çay“ sorusuna cevap olarak “DERE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kışın akan yazın kuruyan küçük çay, kışın akan yazın kuruyan küçük çay ne demek, sözlük kışın akan yazın kuruyan küçük çay, sözlükte kışın akan yazın kuruyan küçük çay ne, kışın akan yazın kuruyan küçük çay nedir, sözlükte kışın akan yazın kuruyan küçük çay, kışın akan yazın kuruyan küçük çay, kışın akan yazın kuruyan küçük çay açıklaması, kışın akan yazın kuruyan küçük çay tanımı, bulmaca kışın akan yazın kuruyan küçük çay, bulmaca soruları kışın akan yazın kuruyan küçük çay, bulmaca çözümü kışın akan yazın kuruyan küçük çay, bulmaca sözlüğü 'kışın akan yazın kuruyan küçük çay'