Kürekle yürütülen, sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal bulmacada nedir?

Kürekle yürütülen, sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kürekle yürütülen, sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kürekle yürütülen, sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal“ sorusuna cevap olarak “YOLE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal nedir, bulmaca soruları kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal, kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal ne demek, bulmaca çözümü kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal, sözlük kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal, bulmaca sözlüğü 'kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal', kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal açıklaması, bulmaca kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal, kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal tanımı, bulmacada kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal, kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal, sözlükte kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal ne, sözlükte kürekle yürütülen sakin suda dolaşmaya elverişli dar ve uzun sandal