Küçük uzunlukları, çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı bulmacada nedir?

Küçük uzunlukları, çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Küçük uzunlukları, çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Küçük uzunlukları, çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı“ sorusuna cevap olarak “KOMPAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı87

Anahtar Kelimeler:

küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı, küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı ne demek, küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı nedir, sözlükte küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı, sözlükte küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı ne, sözlük küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı, bulmaca küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı, bulmacada küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı, bulmaca sözlüğü 'küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı', küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı açıklaması, bulmaca soruları küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı, bulmaca çözümü küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı, küçük uzunlukları çapları ve kalınlıkları doğru olarak ölçmeye yarayan bir ölçü aygıtı tanımı