Küçük su birikintisi, gölcük bulmacada nedir?

Küçük su birikintisi, gölcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Küçük su birikintisi, gölcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Küçük su birikintisi, gölcük“ sorusuna cevap olarak “AZMAK”, “BUGET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sözlükte küçük su birikintisi gölcük, küçük su birikintisi gölcük, bulmaca sözlüğü 'küçük su birikintisi gölcük', küçük su birikintisi gölcük nedir, küçük su birikintisi gölcük tanımı, bulmaca çözümü küçük su birikintisi gölcük, bulmaca küçük su birikintisi gölcük, küçük su birikintisi gölcük açıklaması, sözlük küçük su birikintisi gölcük, sözlükte küçük su birikintisi gölcük ne, bulmacada küçük su birikintisi gölcük, küçük su birikintisi gölcük ne demek, bulmaca soruları küçük su birikintisi gölcük