Közlenmiş patlıcan, tahin ve limonla yapılan bir meze bulmacada nedir?

Közlenmiş patlıcan, tahin ve limonla yapılan bir meze“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Közlenmiş patlıcan, tahin ve limonla yapılan bir meze” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Közlenmiş patlıcan, tahin ve limonla yapılan bir meze“ sorusuna cevap olarak “BABAGANNUŞ”, “BAGANNOŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze tanımı, sözlükte közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze, bulmaca közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze, bulmaca çözümü közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze, közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze, bulmaca soruları közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze, közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze açıklaması, közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze ne demek, bulmaca sözlüğü 'közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze', sözlük közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze, bulmacada közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze, sözlükte közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze ne, közlenmiş patlıcan tahin ve limonla yapılan bir meze nedir