Köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme bulmacada nedir?

Köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme“ sorusuna cevap olarak “ITIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme açıklaması, bulmaca çözümü köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme, köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme tanımı, köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme ne demek, sözlükte köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme ne, sözlük köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme, köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme nedir, bulmaca köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme, bulmaca sözlüğü 'köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme', köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme, sözlükte köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme, bulmaca soruları köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme, bulmacada köleye ya da cariyeye özgürlüğünü geri verme