Köleye Özgürlüğünü Verme, Bağışlama bulmacada nedir?

Köleye Özgürlüğünü Verme, Bağışlama“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Köleye Özgürlüğünü Verme, Bağışlama” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Köleye Özgürlüğünü Verme, Bağışlama“ sorusuna cevap olarak “AZATLAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlükte köleye özgürlüğünü verme bağışlama, köleye özgürlüğünü verme bağışlama ne demek, bulmaca köleye özgürlüğünü verme bağışlama, köleye özgürlüğünü verme bağışlama nedir, köleye özgürlüğünü verme bağışlama, bulmaca sözlüğü 'köleye özgürlüğünü verme bağışlama', köleye özgürlüğünü verme bağışlama tanımı, köleye özgürlüğünü verme bağışlama açıklaması, sözlük köleye özgürlüğünü verme bağışlama, bulmacada köleye özgürlüğünü verme bağışlama, sözlükte köleye özgürlüğünü verme bağışlama ne, bulmaca çözümü köleye özgürlüğünü verme bağışlama, bulmaca soruları köleye özgürlüğünü verme bağışlama