Kâbe’yi yıkmak için Mekke’ye yürüyen Ebrehe’nin ordusunu, gökyüzünden yağdı bulmacada nedir?

Kâbe’yi yıkmak için Mekke’ye yürüyen Ebrehe’nin ordusunu, gökyüzünden yağdı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kâbe’yi yıkmak için Mekke’ye yürüyen Ebrehe’nin ordusunu, gökyüzünden yağdı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kâbe’yi yıkmak için Mekke’ye yürüyen Ebrehe’nin ordusunu, gökyüzünden yağdı“ sorusuna cevap olarak “EBABİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı nedir, bulmaca sözlüğü 'kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı', kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı ne demek, kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı, kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı açıklaması, bulmaca kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı, sözlükte kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı, kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı tanımı, bulmaca çözümü kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı, bulmacada kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı, sözlük kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı, bulmaca soruları kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı, sözlükte kâbe’yi yıkmak için mekke’ye yürüyen ebrehe’nin ordusunu gökyüzünden yağdı ne