Kâğır oyunlarından, 32'lik veya 52'lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun bulmacada nedir?

Kâğır oyunlarından, 32'lik veya 52'lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kâğır oyunlarından, 32'lik veya 52'lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kâğır oyunlarından, 32'lik veya 52'lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun“ sorusuna cevap olarak “BATAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun nedir, bulmaca soruları kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun, bulmaca sözlüğü 'kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun', sözlükte kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun, sözlükte kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun ne, bulmaca kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun, kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun ne demek, kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun tanımı, kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun, kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun açıklaması, bulmacada kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun, sözlük kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun, bulmaca çözümü kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynanan oyun