Kâğır oyunlarından, 32'lik veya 52'lik deste ile iki kişi tarafından oynana bulmacada nedir?

Kâğır oyunlarından, 32'lik veya 52'lik deste ile iki kişi tarafından oynana“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kâğır oyunlarından, 32'lik veya 52'lik deste ile iki kişi tarafından oynana” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kâğır oyunlarından, 32'lik veya 52'lik deste ile iki kişi tarafından oynana“ sorusuna cevap olarak “BATAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana tanımı, bulmaca çözümü kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana, bulmaca sözlüğü 'kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana', kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana, bulmaca kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana, bulmacada kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana, sözlükte kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana ne, sözlükte kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana, bulmaca soruları kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana, sözlük kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana, kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana açıklaması, kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana ne demek, kâğır oyunlarından 32lik veya 52lik deste ile iki kişi tarafından oynana nedir