Judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf bulmacada nedir?

Judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf“ sorusuna cevap olarak “UKE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf tanımı, judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf ne demek, bulmaca sözlüğü 'judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf', sözlük judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf açıklaması, bulmaca soruları judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, bulmacada judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf nedir, bulmaca çözümü judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, sözlükte judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, bulmaca judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf, sözlükte judo’da saldırıya uğrayan ve teknik olarak rakibinden zayıf kalan taraf ne