Jeolojide, genellikle alt bölümü killi ve kumlu, üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi bulmacada nedir?

Jeolojide, genellikle alt bölümü killi ve kumlu, üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Jeolojide, genellikle alt bölümü killi ve kumlu, üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Jeolojide, genellikle alt bölümü killi ve kumlu, üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi“ sorusuna cevap olarak “KRETASE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı21
Harf Sayısı98

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi', sözlükte jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi ne, bulmacada jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi, jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi, sözlük jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi, sözlükte jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi, bulmaca jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi, jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi açıklaması, bulmaca çözümü jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi, jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi nedir, jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi ne demek, jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi tanımı, bulmaca soruları jeolojide genellikle alt bölümü killi ve kumlu üst bölümü tebeşir olan 2. çağın son dönemi