Jane Austen’in, filme de aktarılmış bir romanı bulmacada nedir?

Jane Austen’in, filme de aktarılmış bir romanı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Jane Austen’in, filme de aktarılmış bir romanı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Jane Austen’in, filme de aktarılmış bir romanı“ sorusuna cevap olarak “EMMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

sözlükte jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı ne, sözlük jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı, bulmaca soruları jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı, jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı nedir, jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı, bulmaca sözlüğü 'jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı', sözlükte jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı, jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı açıklaması, jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı ne demek, bulmaca çözümü jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı, jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı tanımı, bulmaca jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı, bulmacada jane austen’in filme de aktarılmış bir romanı