Hollanda'ya Özgü, Yelkenli Bir Tekne bulmacada nedir?

Hollanda'ya Özgü, Yelkenli Bir Tekne“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hollanda'ya Özgü, Yelkenli Bir Tekne” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hollanda'ya Özgü, Yelkenli Bir Tekne“ sorusuna cevap olarak “SNİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

hollandaya özgü yelkenli bir tekne nedir, bulmacada hollandaya özgü yelkenli bir tekne, sözlükte hollandaya özgü yelkenli bir tekne, sözlük hollandaya özgü yelkenli bir tekne, hollandaya özgü yelkenli bir tekne açıklaması, bulmaca sözlüğü 'hollandaya özgü yelkenli bir tekne', sözlükte hollandaya özgü yelkenli bir tekne ne, hollandaya özgü yelkenli bir tekne, bulmaca hollandaya özgü yelkenli bir tekne, bulmaca çözümü hollandaya özgü yelkenli bir tekne, hollandaya özgü yelkenli bir tekne tanımı, bulmaca soruları hollandaya özgü yelkenli bir tekne, hollandaya özgü yelkenli bir tekne ne demek