Hollanda’ya özgü,yelkenli bir tekne bulmacada nedir?

Hollanda’ya özgü,yelkenli bir tekne“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hollanda’ya özgü,yelkenli bir tekne” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hollanda’ya özgü,yelkenli bir tekne“ sorusuna cevap olarak “SNİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne, bulmaca çözümü hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne, sözlükte hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne ne, sözlük hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne, hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne tanımı, bulmacada hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne, bulmaca sözlüğü 'hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne', sözlükte hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne, hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne ne demek, hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne, hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne açıklaması, bulmaca soruları hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne, hollanda’ya özgüyelkenli bir tekne nedir