Hint-Avrupa dilleri grubundan olan, klasik Hint din ve edebiyat dili bulmacada nedir?

Hint-Avrupa dilleri grubundan olan, klasik Hint din ve edebiyat dili“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hint-Avrupa dilleri grubundan olan, klasik Hint din ve edebiyat dili” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hint-Avrupa dilleri grubundan olan, klasik Hint din ve edebiyat dili“ sorusuna cevap olarak “SANSKRİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili', hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili açıklaması, sözlük hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili, bulmaca soruları hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili, hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili nedir, bulmacada hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili, sözlükte hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili, sözlükte hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili ne, hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili, bulmaca çözümü hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili, hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili ne demek, bulmaca hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili, hint-avrupa dilleri grubundan olan klasik hint din ve edebiyat dili tanımı