Hint-Avrupa Dil Ailesinin Hint-İran Koluna Bağlı, Prakrit Dillere Dahil Bir Yazı Dili bulmacada nedir?

Hint-Avrupa Dil Ailesinin Hint-İran Koluna Bağlı, Prakrit Dillere Dahil Bir Yazı Dili“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hint-Avrupa Dil Ailesinin Hint-İran Koluna Bağlı, Prakrit Dillere Dahil Bir Yazı Dili” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hint-Avrupa Dil Ailesinin Hint-İran Koluna Bağlı, Prakrit Dillere Dahil Bir Yazı Dili“ sorusuna cevap olarak “PALİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı85

Anahtar Kelimeler:

bulmacada hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili, bulmaca soruları hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili, sözlük hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili, bulmaca hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili, hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili, bulmaca çözümü hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili, sözlükte hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili ne, hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili tanımı, hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili ne demek, hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili açıklaması, sözlükte hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili, bulmaca sözlüğü 'hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili', hint-avrupa dil ailesinin hint-i̇ran koluna bağlı prakrit dillere dahil bir yazı dili nedir