Hinduizm’in temel ilkesi olan, hiçbir varlığı incitmeme erdemi bulmacada nedir?

Hinduizm’in temel ilkesi olan, hiçbir varlığı incitmeme erdemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hinduizm’in temel ilkesi olan, hiçbir varlığı incitmeme erdemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hinduizm’in temel ilkesi olan, hiçbir varlığı incitmeme erdemi“ sorusuna cevap olarak “AHİMSA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

sözlük hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi, sözlükte hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi, sözlükte hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi ne, bulmaca sözlüğü 'hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi', hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi açıklaması, bulmacada hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi, hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi, bulmaca çözümü hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi, hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi nedir, hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi tanımı, bulmaca hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi, hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi ne demek, bulmaca soruları hinduizm’in temel ilkesi olan hiçbir varlığı incitmeme erdemi