Hindistan ve Endonezya’da yetişen, kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç bulmacada nedir?

Hindistan ve Endonezya’da yetişen, kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hindistan ve Endonezya’da yetişen, kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hindistan ve Endonezya’da yetişen, kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “KINAKINA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

bulmaca hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç, sözlükte hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç ne, sözlükte hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç, hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç ne demek, hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç nedir, bulmaca sözlüğü 'hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç', bulmaca soruları hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç, hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç, hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç tanımı, hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç açıklaması, sözlük hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç, bulmacada hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç, bulmaca çözümü hindistan ve endonezya’da yetişen kabuğundan kinin çıkarılan bir ağaç