Hiç görülmemiş, alışılmamış,şaşılacak veya yadırganacak şey bulmacada nedir?

Hiç görülmemiş, alışılmamış,şaşılacak veya yadırganacak şey“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hiç görülmemiş, alışılmamış,şaşılacak veya yadırganacak şey” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hiç görülmemiş, alışılmamış,şaşılacak veya yadırganacak şey“ sorusuna cevap olarak “ACİBE”, “UCUBE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

bulmaca hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey, bulmaca sözlüğü 'hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey', bulmaca soruları hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey, bulmaca çözümü hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey, bulmacada hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey, hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey açıklaması, hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey, hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey ne demek, sözlük hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey, sözlükte hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey, hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey tanımı, sözlükte hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey ne, hiç görülmemiş alışılmamışşaşılacak veya yadırganacak şey nedir