Heykeltıraşçılıkta başı, göğsü, bazen de omuzları içine alan sanat ürünü bulmacada nedir?

Heykeltıraşçılıkta başı, göğsü, bazen de omuzları içine alan sanat ürünü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Heykeltıraşçılıkta başı, göğsü, bazen de omuzları içine alan sanat ürünü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Heykeltıraşçılıkta başı, göğsü, bazen de omuzları içine alan sanat ürünü“ sorusuna cevap olarak “BÜST” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü, sözlükte heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü, bulmaca çözümü heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü, heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü açıklaması, heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü tanımı, heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü ne demek, sözlük heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü, bulmaca sözlüğü 'heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü', heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü nedir, bulmaca heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü, heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü, bulmacada heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü, sözlükte heykeltıraşçılıkta başı göğsü bazen de omuzları içine alan sanat ürünü ne