Heykel, sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça, ayak, taban bulmacada nedir?

Heykel, sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça, ayak, taban“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Heykel, sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça, ayak, taban” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Heykel, sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça, ayak, taban“ sorusuna cevap olarak “DURAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

sözlük heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban, bulmaca sözlüğü 'heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban', bulmaca çözümü heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban, bulmacada heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban, heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban açıklaması, heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban tanımı, heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban ne demek, sözlükte heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban ne, heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban nedir, bulmaca heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban, sözlükte heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban, bulmaca soruları heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban, heykel sütun gibi şeylerin üstüne konulduğu parça ayak taban