Heykel, abide anlamında yerel sözcük bulmacada nedir?

Heykel, abide anlamında yerel sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Heykel, abide anlamında yerel sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Heykel, abide anlamında yerel sözcük“ sorusuna cevap olarak “ANAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

heykel abide anlamında yerel sözcük ne demek, bulmaca çözümü heykel abide anlamında yerel sözcük, sözlükte heykel abide anlamında yerel sözcük ne, bulmaca sözlüğü 'heykel abide anlamında yerel sözcük', sözlükte heykel abide anlamında yerel sözcük, sözlük heykel abide anlamında yerel sözcük, heykel abide anlamında yerel sözcük, heykel abide anlamında yerel sözcük nedir, heykel abide anlamında yerel sözcük tanımı, heykel abide anlamında yerel sözcük açıklaması, bulmacada heykel abide anlamında yerel sözcük, bulmaca heykel abide anlamında yerel sözcük, bulmaca soruları heykel abide anlamında yerel sözcük