Heykel, Seramik Gibi Üç Boyutlu Sanatlara Verilen Ad bulmacada nedir?

Heykel, Seramik Gibi Üç Boyutlu Sanatlara Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Heykel, Seramik Gibi Üç Boyutlu Sanatlara Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Heykel, Seramik Gibi Üç Boyutlu Sanatlara Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “PLASTİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad nedir, heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad ne demek, bulmaca heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad, sözlük heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad, sözlükte heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad ne, bulmaca soruları heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad, sözlükte heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad, bulmaca çözümü heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad, bulmaca sözlüğü 'heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad', bulmacada heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad, heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad açıklaması, heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad, heykel seramik gibi üç boyutlu sanatlara verilen ad tanımı