Hergele ile gezen, terbiye görmemiş yarı yabani kısrak bulmacada nedir?

Hergele ile gezen, terbiye görmemiş yarı yabani kısrak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hergele ile gezen, terbiye görmemiş yarı yabani kısrak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hergele ile gezen, terbiye görmemiş yarı yabani kısrak“ sorusuna cevap olarak “YUNT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak, hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak tanımı, hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak açıklaması, bulmaca soruları hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak, sözlükte hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak, bulmacada hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak, sözlükte hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak ne, hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak nedir, hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak ne demek, bulmaca hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak, bulmaca sözlüğü 'hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak', sözlük hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak, bulmaca çözümü hergele ile gezen terbiye görmemiş yarı yabani kısrak