Her tarafı aynı kalınlıkta olup, uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf bulmacada nedir?

Her tarafı aynı kalınlıkta olup, uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Her tarafı aynı kalınlıkta olup, uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Her tarafı aynı kalınlıkta olup, uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf“ sorusuna cevap olarak “BATONE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı87

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf', bulmaca soruları her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf, bulmacada her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf, her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf, sözlük her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf, her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf ne demek, sözlükte her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf, her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf açıklaması, her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf nedir, her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf tanımı, bulmaca çözümü her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf, bulmaca her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf, sözlükte her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bulunmayan harf ne