Her tarafı aynı kalınlıkta olup, uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul bulmacada nedir?

Her tarafı aynı kalınlıkta olup, uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Her tarafı aynı kalınlıkta olup, uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Her tarafı aynı kalınlıkta olup, uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul“ sorusuna cevap olarak “BATONE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul, her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul ne demek, her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul tanımı, her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul açıklaması, sözlükte her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul, her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul, sözlük her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul, sözlükte her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul ne, bulmacada her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul, her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul nedir, bulmaca sözlüğü 'her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul', bulmaca soruları her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul, bulmaca çözümü her tarafı aynı kalınlıkta olup uçlarında kıvrık ya da süsleme çizgisi bul