Her Yanı Ajur Biçiminde İşlenmiş Bulunan, Gözenekli bulmacada nedir?

Her Yanı Ajur Biçiminde İşlenmiş Bulunan, Gözenekli“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Her Yanı Ajur Biçiminde İşlenmiş Bulunan, Gözenekli” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Her Yanı Ajur Biçiminde İşlenmiş Bulunan, Gözenekli“ sorusuna cevap olarak “AJURLU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli nedir, sözlük her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli, bulmaca her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli, bulmacada her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli, sözlükte her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli, bulmaca soruları her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli, her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli, bulmaca sözlüğü 'her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli', bulmaca çözümü her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli, her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli açıklaması, sözlükte her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli ne, her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli ne demek, her yanı ajur biçiminde i̇şlenmiş bulunan gözenekli tanımı