Hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç bulmacada nedir?

Hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç“ sorusuna cevap olarak “DİLBASAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmacada hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç, bulmaca sözlüğü 'hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç', hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç nedir, hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç açıklaması, hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç tanımı, sözlük hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç, bulmaca hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç, hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç, sözlükte hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç ne, bulmaca soruları hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç, bulmaca çözümü hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç, sözlükte hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç, hekimlerin boğazı görebilmek için dili bastırdıkları araç ne demek