Hayvan ve bitkilerden,kurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen, eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. İlaç bulmacada nedir?

Hayvan ve bitkilerden,kurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen, eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. İlaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hayvan ve bitkilerden,kurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen, eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. İlaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hayvan ve bitkilerden,kurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen, eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. İlaç“ sorusuna cevap olarak “DROG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı19
Harf Sayısı147

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç', hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç ne demek, hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç nedir, hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç, bulmaca soruları hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç, bulmaca hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç, sözlük hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç, bulmaca çözümü hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç, sözlükte hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç, hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç tanımı, sözlükte hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç ne, hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç açıklaması, bulmacada hayvan ve bitkilerdenkurutularak yada özel metotlarla toplanarak elde edilen eczacılık ve kısmen sanayide kullanılan ham yada yarı hammadde. i̇laç