Hayvan ve bitki dokularını yakan, aşındıran bulmacada nedir?

Hayvan ve bitki dokularını yakan, aşındıran“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hayvan ve bitki dokularını yakan, aşındıran” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hayvan ve bitki dokularını yakan, aşındıran“ sorusuna cevap olarak “KOSTİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran tanımı, hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran, bulmaca hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran, hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran açıklaması, sözlükte hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran, bulmacada hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran, sözlükte hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran ne, bulmaca sözlüğü 'hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran', bulmaca çözümü hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran, hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran ne demek, bulmaca soruları hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran, sözlük hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran, hayvan ve bitki dokularını yakan aşındıran nedir