Havası Bunaltıcı, Sıkıcı Yer bulmacada nedir?

Havası Bunaltıcı, Sıkıcı Yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Havası Bunaltıcı, Sıkıcı Yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Havası Bunaltıcı, Sıkıcı Yer“ sorusuna cevap olarak “BASALGAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü havası bunaltıcı sıkıcı yer, sözlükte havası bunaltıcı sıkıcı yer, havası bunaltıcı sıkıcı yer ne demek, bulmacada havası bunaltıcı sıkıcı yer, havası bunaltıcı sıkıcı yer açıklaması, sözlük havası bunaltıcı sıkıcı yer, havası bunaltıcı sıkıcı yer, havası bunaltıcı sıkıcı yer nedir, bulmaca soruları havası bunaltıcı sıkıcı yer, bulmaca havası bunaltıcı sıkıcı yer, bulmaca sözlüğü 'havası bunaltıcı sıkıcı yer', sözlükte havası bunaltıcı sıkıcı yer ne, havası bunaltıcı sıkıcı yer tanımı