Havanın Nemli Olması, Yarı Islak bulmacada nedir?

Havanın Nemli Olması, Yarı Islak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Havanın Nemli Olması, Yarı Islak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Havanın Nemli Olması, Yarı Islak“ sorusuna cevap olarak “IBA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

havanın nemli olması yarı islak tanımı, sözlük havanın nemli olması yarı islak, havanın nemli olması yarı islak açıklaması, havanın nemli olması yarı islak ne demek, sözlükte havanın nemli olması yarı islak ne, havanın nemli olması yarı islak, bulmaca sözlüğü 'havanın nemli olması yarı islak', sözlükte havanın nemli olması yarı islak, bulmaca havanın nemli olması yarı islak, bulmacada havanın nemli olması yarı islak, bulmaca soruları havanın nemli olması yarı islak, bulmaca çözümü havanın nemli olması yarı islak, havanın nemli olması yarı islak nedir