Hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet, basınç ölçer bulmacada nedir?

Hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet, basınç ölçer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet, basınç ölçer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet, basınç ölçer“ sorusuna cevap olarak “BAROMETRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer tanımı, bulmaca hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer, hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer açıklaması, hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer ne demek, bulmacada hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer, hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer nedir, sözlükte hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer ne, bulmaca sözlüğü 'hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer', bulmaca soruları hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer, sözlük hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer, hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer, sözlükte hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer, bulmaca çözümü hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölçer