Hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet, basınç ölç bulmacada nedir?

Hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet, basınç ölç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet, basınç ölç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet, basınç ölç“ sorusuna cevap olarak “BAROMETRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç, hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç, bulmacada hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç, hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç tanımı, bulmaca çözümü hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç, bulmaca hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç, sözlükte hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç ne, hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç nedir, hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç ne demek, sözlük hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç, sözlükte hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç, bulmaca sözlüğü 'hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç', hava basıncını ve dolayısıyla bir yerin yüksekliğini ölçen alet basınç ölç açıklaması