Hava akımlarından yararlanarak uçan, motorsuz hava taşıtı bulmacada nedir?

Hava akımlarından yararlanarak uçan, motorsuz hava taşıtı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hava akımlarından yararlanarak uçan, motorsuz hava taşıtı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hava akımlarından yararlanarak uçan, motorsuz hava taşıtı“ sorusuna cevap olarak “PLANÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

sözlükte hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı, bulmaca çözümü hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı, bulmaca hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı, hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı ne demek, bulmaca soruları hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı, sözlükte hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı ne, bulmaca sözlüğü 'hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı', hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı tanımı, hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı, hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı açıklaması, sözlük hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı, hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı nedir, bulmacada hava akımlarından yararlanarak uçan motorsuz hava taşıtı