Hatay'ın Dörtyol İlçesinde, 'tabiatı Koruma Alanı' Kapsamına Alınan Bir Orman Bölgesi bulmacada nedir?

Hatay'ın Dörtyol İlçesinde, 'tabiatı Koruma Alanı' Kapsamına Alınan Bir Orman Bölgesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Hatay'ın Dörtyol İlçesinde, 'tabiatı Koruma Alanı' Kapsamına Alınan Bir Orman Bölgesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Hatay'ın Dörtyol İlçesinde, 'tabiatı Koruma Alanı' Kapsamına Alınan Bir Orman Bölgesi“ sorusuna cevap olarak “KENGERLİDÜZ”, “TEKKOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı85

Anahtar Kelimeler:

hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi, bulmaca hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi, hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi ne demek, bulmaca çözümü hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi, sözlük hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi, bulmacada hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi, bulmaca soruları hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi, hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi nedir, sözlükte hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi ne, sözlükte hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi, bulmaca sözlüğü 'hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi', hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi açıklaması, hatayın dörtyol i̇lçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir orman bölgesi tanımı